Matrace antidekubitní Eulastic Flex

6 490 Kč
5 643,48 Kč bez DPH
Nový produkt
ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1109
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Cirkulace vzduchu
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Pratelné na 90°
Matrace - Nepropustnost
Obecné - Top produkt

Nová antidekubitní matrace je kvalitní matrace proti proleženinám, která je díky své konstrukci vhodná i pro elektrické polohovací postele.


Váš pohodlný spánek je pro nás důležitý, proto jsou všechny naše matrace klinicky testovány, aby Vám zpříjemnily dobu strávenou v posteli. Jádro matrace tvoří vrstva pěny a tvarovaná vrstva Visco pěny, která předchází vzniku dekubitů. Matrace vyniká svými antibakteriálními vlastnostmi pro pro pacienty s vysokým rizikem vzniku dekubitu. Potah zajišťuje nepropustnost tekutin, ale zároveň i mikrocirkulaci vzduchu. Samotný potah můžete dezinfikovat i prát až na 90°C. Možnost rotace matrace při umístění na lůžku, piktogram otáčení. Jádro matrace vyrobeno ze tří druhů pěn - vysoce pružná HR pěna vysoké objemové hmotnosti (50 kg/m3)  s pláty viscoelastické líné pěny GV 5030 (50 kg/m3) pro lepší rozložení tlaku (hlava a paty). Atestace CRIB 5 a CRIB 7. Prořezy na spodní straně matrace pro lepší polohování pacienta na lůžku. Verze FLEX – zpevněné okraje, pro lepší vstávání klienta z lůžka. Potah SAFR – omyvatelný, paropropustný, voděodolný, zip po celém obvodu matrace (360°) krytý okapnicí proti zatečení nečistot, prací na 95°C, svařované hrany VF svařováním, pružný ve všech 4 směrech, 200 mm vodního sloupce, zátěr 200g/m2. Dezinfikovatelný prostředky na bázi kvarterních amoniových sloučenin (KAS), aminů, kyseliny peroctové, kyseliny chlorové. 


Trvalé zatížení do 180 kg / obal SAFR je omyvatelný, snímatelný, dezinfikovatelný, pratelný (90° C) / rozměry 200 x 86 x 15 cm (délka x šířka x výška) / hmotnost 12 kg


Výhody:

Konstrukce umožňující umístění i na elektrické polohovací postele.

Paropropustný potah odolný proti protečení.

Vysoká zatížitelnost.

Zpevněné okraje.