×
Pobočka Praha:
Vážení zákazníci, omlouváme se, ale z kapacitních důvodů nejsme schopni garantovat montáž s našim technikem v běžném režimu. Pro aktuální termín dodání nás prosím kontaktujte. Omezení předpokládáme do 8.7.2022 a netýká se osobního odběru nebo PPL zásilek. Děkujeme za pochopení.

Madlo pro seniory, délka 30 cm č. 58

1 590 Kč
1 382,61 Kč bez DPH

Madlo je určeno nejen seniorům, ale i těm, kteří potřebují pomoct se vstáváním či sedáním nejen v koupelně nebo toaletě.  

ks
Dostupnost:
Skladem

Madlo Varioplus poskytuje podporu a bezpečnost. Montáž se provádí lepením speciálním lepidlem (které je součástí balení) a je možná téměř na všechny pevné, rovné a nosné plochy. Při montáži a demontáži nedochází k poškození podkladů. Kvalitní a bezpečný lepicí účinek umožňuje nosnost až 100 kg. Trubka rukojeti je vyrobena z extrudovaného vysoce kvalitního hliníku a nosič je vyroben z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Rukojeť je součástí systému klik, které lze kdykoli rozšířit.

Vhodné podklady jsou hladké nebo drsné dlaždice, kameny, sklo, beton, kov, dřevo a mnohé plasty.

Nevhodné podklady jsou volné omítky, tapety, textilní podklady a podklady z plastu jako PE, PP, PTFE (teflon). Barva rukojeti bílá.

Produkt je na prodej bez záruky, balení obsahuje jedno madlo.


Délka rukojeti 20 cm / celková délka 31,6 cm / hmotnost 590 g