Invacare Storm 3 - Elektrický vozík

od 19 990 Kč
od 17 382,61 Kč bez DPH
Repasovaný produkt

Repasovaný elektrický vozík Storm 3 Vám zajistí nejvyšší možný komfort při jízdě v interiéru i exteriéru.

ks
Dostupnost:
Zvolte variantu
Kód zboží:
Zvolte variantu
Záruka:
6 měsíců
Hmotnost:
90 kg
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města
Obecný - Polohovatelný

Elektrický invalidní vozík amerického výrobce Invacare je vhodný pro pohyb v exteriéru i interiéru. Invacare Storm 3 je jedničkou mezi cenově dostupnými polohovacími vozíky především díky komfortu, který je zajištěn prostřednictvím nastavitelných podnožek a ergonomicky tvarované sedačky s možností regulace výšky a úhlu sedu. Invalidní vozík je plně vybaven abyste s ním mohli vyrazit i na cesty. Disponuje standardním osvětlením s blinkry, klaksonem a joystickem, díky kterému je jízda na tomto elektrickém vozíku hračka.

Vozík má v základní výbavě baterie s kapacitou 74 Ah, můžete si však objednat i variantu se speciálními trakčními bateriemi (74 Ah), které mají výrazně vyšší životnost a prodlužují maximální dojezd vozíku.


Max. rychlost 0-6 km/h / motor 350 watt / elektrický systém 24 V / akumulátor 2 x 12 V (74 Ah, vždy nové) / max. dojezd 20 km (za ideálních podmínek) / nosnost 125 kg / stoupavost 20 % / výška vozíku 97 cm / délka vozíku 110 cm / šíře vozíku 63 cm / šíře sedáku 53 cm / hloubka sedáku 41-51 cm / zádová opěrka -10° až 30° / stupačky 0° až 25° / hmotnost 130 kg


Výhody:

Ideální varianta do města.

Ergonomicky tvarovaná sedačka s možností polohování.


Repasovaný produkt vždy obsahuje nové baterie, více informací naleznete v záložce Poradna.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.