×
Pobočka Praha:
Vážení zákazníci, omlouváme se, ale z kapacitních důvodů nejsme schopni garantovat montáž s našim technikem v běžném režimu. Pro aktuální termín dodání nás prosím kontaktujte. Omezení předpokládáme do 8.7.2022 a netýká se osobního odběru nebo PPL zásilek. Děkujeme za pochopení.

Excel IGO 4 - Elektrický skútr

31 990 Kč
27 817,39 Kč bez DPH
Nový produkt

Elektrický skútr IGO 4 je cestovní verzí, která Vám zajistí komfortní jízdu ať už se pohybujete v exteriéru či interiéru.

ks
Dostupnost:
Na dotaz
Kód zboží:
1346
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Dobrá ovladatelnost
El. vozíky - Skládací konstrukce

Elektrický skútr iGo 4 od výrobce Excel Mobility je ideální volbou, pokud se budete chtít pohybovat v interiéru i exteriéru, ale zároveň často cestujete. Lze jej totiž snadno demontovat a převážet tak v automobilu či letadle. Plně odpružený podvozek Vám zajistí komfortní jízdu i na cestách s menšími nerovnostmi. Pro lepší viditelnost je skútr na přední straně vybaven LED lampou. Skútr iGo 4 je dále vybaven nastavitelnými řídítky, připojením USB (propojení mobilu s navigací) a systémem odemykání prostřednictvím klíčku zapalování.


Kapacita baterie 34Ah / výkon motoru 220 W / dojezd 20 km / max. rychlost 7 km / hloubka sedadla 39 cm / výška sedadla 41 cm / šířka sedadla 45 cm / výška 127 cm / šíře 63 cm / délka 117 cm / hmotnost 47 kg / nosnost 135 kg


Výhody:

Cestovní verze, kterou lze snadno demontovat.

Systém odemykání klíčkem zapalování.