Excel Galaxy Citiflyer - Elektrický skútr

59 990 Kč
52 165,22 Kč bez DPH
Nový produkt

Elektrický skútr Galaxy Cityflyer od výrobce Excel Mobility Vám bude díky jedinečným jízdním vlastnostem skvělým společníkem doma, ve městě i v nákupních centrech.

ks
Dostupnost:
Na dotaz
Kód zboží:
1345
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Dlouhý dojezd
El. vozíky - Vozík do města

Galaxy Cityflyer je univerzální elektrický skútr střední třídy, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Cityflyer disponuje standardním vybavením pro pohyb na cestách, tedy LED osvětlením a brzdovými světly. Pohodlí i na dlouhých vyjížďkách Vám zajistí plně nastavitelné komfortní sedadlo a zadní odpružení tlumící nerovnosti cest. Společně s dojezdem až 40 km na jedno nabití je elektrický skútr Galaxy Cityflyer skutečnou špičkou mezi skútry střední třídy za přijatelnou cenu.


Kapacita baterie 50 aH / výkon motoru 1050 W / dojezd 40 km / max. rychlost 12 km / poloměr otáčení 136 cm / přední a zadní pneu 11“ / výška 127 cm / šíře 62 cm / délka 130 cm / hmotnost 99 kg / nosnost 136 kg


Výhody:

Univerzálnost a kompaktní rozměry pro pohyb v interiéru i exteriéru.

Otočné sedadlo na středovém sloupu.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.