Etac Molift Raiser Pro - pomůcka k přesunu pacienta č. 130

8 990 Kč
8 026,79 Kč bez DPH

Z vozíku na postel či naopak bez bolesti zad pečovatele a přitom pacient zapojí i svou vlastní sílu. Pomůcka slouží k bezpečnému a aktivnímu přesunu ze sedu do stoje.

ks
Dostupnost:
Skladem
Obecné - Zvýšená nosnost
Obecné - Pojezdová kolečka

Přirozené pohybové vzory

Molift Raiser Pro dává uživateli možnost využít při přesunu vlastní svalovou sílu. Přirozený pohybový vzorec je stimulován a ergonomický design dává uživateli pocit bezpečí během celého přesunu. Systém Molift Raiser Pro je intuitivní, což usnadňuje jeho pochopení a používání.

Přesuny v omezených prostorách

Molift Raiser Pro je stabilní a může se otáčet v rámci svého vlastního poloměru, což velmi usnadňuje manévrování. Je ideální do stísněných prostor, například na toalety. Molift Raiser Pro zajišťuje bezpečnou a aktivní oporu ve stoje při krátkých přesunech, například mezi lůžkem a invalidním vozíkem/sprchovým křeslem. Pomáhá pečovatelům při provádění přesunů s minimálním rizikem zranění.

Funguje ve všech zdravotnických prostředích

Molift Raiser Pro pomáhá uživatelům cvičit a rehabilitovat ve všech zdravotnických prostředích, při každém převozu, takže mobilizace může začít včas. Uživatel si může zpočátku zlepšit rovnováhu při sezení a vstávání. Molift Raiser Pro vždy poskytuje bezpečnou oporu. Molift Raiser Pro je vhodný pro použití s jedním ošetřovatelem. 

 1. Nízká nástupní výška

  Základní výška je pouhých 35 mm. Pro usnadnění umístění nohou jsou na povrchu stojanu viditelné kontury a protiskluzový prvek.

 2. Všestranná rukojeť

  Rukojeť je měkká a hřejivá a je navržena tak, aby se optimálně držela. Mnoho možností úchopu nabízí uživateli i pečovateli pohodlné uchopení.

 3. Centrální brzda

  Centrální mechanismus umožňuje pohodlné brzdění pro pečovatele. Stačí se dotknout jednou nohou na jedné straně a po aktivaci se ozve zvuková zpětná vazba. Bezpečné a účinné.

 4. Nastavení jednou rukou

  Opěrku nohou lze snadno nastavit jemným úchopem jednou rukou. Centrální brzdový mechanismus lze ovládat ze stoje, nikoli z kleku. Opěrka nohou má měkké a hygienické polstrování s boční oporou a dělené podložky.


Produkt je možné vyzvednout v Ostravě, nebo zaslat kurýrní službou PPL.

Jedná se o starší produkt ve výprodeji bez záruky. Ceny nových produktů Etac Molift Raiser Pro se pohybují nad 20 000 za kus Kč.


Hloubka 63 cm / Výška 120 cm / Materiál Práškově lakovaný hliník, plast, ocel, chrom / Maximální hmotnost uživatele 170 kg / Výška kroku (výška rampy) 3,5 cm / Váha 10,7 kg / Šířka 54 cm