Elektrické polohovací lůžko - Burmeier Dali II 24V 4fx s kovovým roštem

11 990 Kč
10 426,09 Kč bez DPH
Doprava PPL zdarma Repasovaný produkt

Kovový rošt a kovové bočnice se mnohem lépe udržují v čistotě na rozdíl od dřevěných. Kovová bočnice umožňuje mnohem lepší úchop než dřevěná, např. při vstávání.

ks
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
1019
Záruka:
6 měsíců
Obecné - Pojezdová kolečka
Obecný - Polohovatelný
Obecné - Výškově nastavitelný
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Pro více informací volejte 773 030 533.

Repasovaná elektrická polohovací postel Dali II od německé společnosti Burmeier GmbH je nejprodávanějším a nejlépe hodnoceným lůžkem v naší nabídce. Evoluční nástupce postele Burmeier Dali Economic I. s pověstnou německou kvalitou výroby. Tato polohovací postel nabízí elektrický zdvih opory beder, nohou a výšky ložné plochy, která lze navíc naklonit do individuálního náklonu (antitrendelenburg polohy). Součástí postele je hrazda, kovový rošt, pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci a kovové bočnice, které mohou být spuštěny pro bezbariérový přístup nebo naopak zajištěny ve vrchní poloze. Čela lůžka jsou vyrobena ze dřeva a potažena laminovací folií v dekoru bukového dřeva. Lůžko je tak díky svému příjemnému vzhledu vhodné i pro domácí péči. Elektrická polohovací postel Burmeier Dali II 24V je skvělým společníkem každému, kdo dokáže ocenit komfort a pohodlí.


Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 80 cm / rozměr 212 x 101 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 165 kg / hmotnost 90 kg


Výhody:  

Díky funkci antitrendelenburg lze z lůžka vyrobit několika stisky ovladače pohodlné kardiologické křeslo. 

Od adaptéru umístěném v zásuvce jde dále pouze bezpečné dotykové napětí 24V.

Výhodou je PPL doprava zdarma.


Součástí lůžka není matrace. Ty naleznete v záložce Matrace a antidekubitní program.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.