×
INFORMACE O PROVOZU POBOČEK
Vážení zákazníci, dne 28. 9. 2023 jsou pobočky v Ostravě a Praze uzavřeny. Pouze pobočka v Praze bude uzavřena i následující den 29. 9. 2023. Děkujeme za pochopení.

Čtyřkolové chodítko Rehasense do 150 kg č. 118

2 490 Kč
2 165 Kč bez DPH

Velká nákupní taška pro přepravu až 5 kg. Ergonomické rukojeti s funkcí uzamčení. Snadno nastavitelná výška madel. K dispozici jsou všestranné bezpečnostní odrazky pro nákupní tašku, rám a madla.

ks
Dostupnost:
Skladem
Obecné - Zvýšená nosnost
Obecné - Pojezdová kolečka
Obecné - Výškově nastavitelný

Lehké hliníkové chodítko je výjimečně stabilní a zároveň lehké pro každodenní použití a je vybaveno výškově nastavitelnými rukojeťmi.

Ruce musí držet madla chodítka s mírně pokrčenými pažemi a zároveň je nutné stát vzpřímeně v chodítku mezi zadními koly. 

Pojistka "Click & Safe" je zabudována do ergonomických rukojetí, takže ovládání pojistky a přenášení celého chodítka je velmi snadné.

Praktická a prostorná taška s nosností 5 kg má několik kapes a je dostatečně hluboká pro pohodlné přenášení předmětů, jako jsou potraviny nebo lahve s nápoji. Taška byla navržena tak, aby ji bylo možné snadno vyjmout: stačí zatáhnout za nosná madla a uvolnit čtyři háčky z upevňovacích tyčí. Chcete-li tašku znovu připevnit, umístěte ji zpět na místo a jemným zatlačením na ni háčky opět zacvakněte. Taška je vybavena velkou vnitřní kapsou na osobní věci, kterou lze uzavřít zipem. Na přední straně tašky jsou našity reflexní proužky.

Součástí je držák holí (který je nutné si naistalovat).

Chodítko má podřený rám (viz galerie), jinak je plně funkční.


Materiál Hliník / Hmotnost  7,4 kg / Maximální nosnost 150 kg / Výška sedadla  62 cm /  Šířka sedadla 46 cm / Šířka ve složeném stavu 23 cm / Vzdálenost mezi držadly 47 cm / Výška rukojetí 74-102 cm / Velikosti L / Model koleček Měkká / Průměr předního kola 8'' (200 x 37) / Celková šířka 61 cm / Rozměry ve složeném stavu 66x22x79cm / Vzdálenost mezi podložkami předloktí 47 cm / Průměr zadního kola 8'' (200x37) / Celková délka 66 cm / Výška ve složeném stavu 79 cm


Produkt je možné vyzvednout v Ostravě, nebo zaslat kurýrní službou PPL.

Ve výprodeji bez záruky.