Nano úklidy: nebojte se říct si o pomoc s úklidem

Víme, jak náročné je se k péči o člena rodiny ještě starat o běžný chod a úklid domácnosti. Chceme vám dopřát trochu více odpočinku a času, který strávíte se svými přáteli a rodinou. Čistý domov totiž potřebujeme všichni, na věku, ani situaci nezáleží. Proto spolupracujeme s firmou Nano úklidy, která váš domov promění v útulné, čisté zázemí, kde se budete cítit dobře a dočerpáte potřebnou sílu.

Nano úklidy razí heslo: "Čistota je jedním z klíčů ke zdraví“ a my s tím plně souhlasíme. Z čistého domova vychází klid a pohoda. Proto by se úklid neměl podceňovat. Nano úklidy jsou rodinná firma, zabývají se nejen úklidem domácností, ale také údržbou kanceláří a bytových domů, nebo čištěním osobních vozů. Jsou schopní zajistit také individuálně služby dle vašich potřeb a přání. Provádí běžný provozní i jednorázový generální úklid.

Při úklidu používají výhradně ekologické čisticí prostředky s obsahem nano částic od české společnosti, které účinně rozpouští nečistoty i v hůře dostupných místech a dokonale dezinfikují. Obsažené nano částice navíc spolehlivě impregnují všechny povrchy, které se pak mnohem snáze znovu uklízejí a odolávají působení vnějších vlivů a bakterií. 

Chcete-li mít doma čisto a uklizeno bez práce, a ulehčit si tak v běžném životě, kontaktuje pana Martina Lojkáska, rád vám pomůže se vším potřebným. 


Telefon: 732 924 910

E-mail: ostrava@nano-uklidy.cz