Potřebujete pomoci s úklidem, péčí o domácnost či zajistit denní úkony u Vás nebo Vašich blízkých?

Potřebujete pomoci s úklidem, péčí o domácnost či zajistit běžné denní úkony u Vás nebo Vašich blízkých? Dopřejte si odpočinek a společný čas strávený spolu, se svými blízkými či přáteli a to ostatní nechte na nás. 

Ať už jsme mladí, v produktivním věku nebo už na něj pomalu sami nestačíme, čistý domov potřebujeme všichni. Razíme heslo „čistota je klíčem ke zdraví“ a úklid by měl sloužit k tomu, aby nám doma bylo dobře a mohli jsme tam načerpat síly. Z vlastní zkušenosti víme, co vše to obnáší a jak je namáhavé, udržet domácnost čistou a zvláště pro seniory nebo handicapované. 

Jsme rodinná firma, zabýváme se úklidem domácností, mimo to i kanceláří a bytových domů, čištěním osobních vozů a v neposlední řadě jsme schopni zajistit individuálně služby dle Vašich potřeb a přání.  Jsme schopni provést běžný provozní i jednorázový generální úklid. Používáme výhradně ekologické čistící prostředky s obsahem nano částic od české společnosti, které účinně rozpouští nečistoty i v hůře dostupných místech, dezinfikují, impregnují všechny povrchy, které se snáze uklízejí a jsou odolné vůči působení vnějších vlivů a baktérií. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a sdělte nám Vaše požadavky nebo přání.